Sitemizin işlemesini sağlamak için teknik çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Porter Trailer Parts Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.

Metni Okudum

HAKKIMIZDA

PORTER Türkiye Ticari Araçlar Piyasasında HAKLI BİR BAŞARI
1000+ Çeşit Ürün

Türkiye’de dorse yedek parçaları üreticisi olarak üretime başlamış olan PORTER , gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim ve ihracat gücü ile sektörüne bir ivme kazandırmıştır.

Bugün 20 milyonu aşan yıllık üretim kapasitesi ve 10.000'den fazla ürün çeşitliliği ile dünya lideri konumunda olan firmamız, devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir.

Yurtdışı ve yurtiçi satıştan kalite güvenceye kadar tüm birimlerinde müşteri memnuniyetini esas alan PORTER, orjinal yedek parça tasarımına yönelik faaliyetlerine devam etmektedir.

Yenilenen organizasyonu ve sürekli gelişmeye sağduyulu bir yaklaşım felsefesini benimsemiş uzman kadromuz ve deneyimimiz büyümemizin en önemli faktörleridir.

40+ Ülkeye İhracat
Profesyonel Tercih
TRAILER PARTS
PORTER

PORTER, Türkiye’deki Avrupa, Asya ve Amerikan uygulamaları için binek, hafif ticari ve ağır vasıtaların süspansiyon, fren ekipmanları, bağlantı ekipmanları ve diğer yedek parçalarının ISO 9001: 2015, 16949: 2016 belgeli imalatçılarından ve ihracatçılarındandır.

Yüksek kalite dingil ve çeşitleri, süspansiyon ve kabin körükleri, dorse ve çekici makasları, fren ekipmanları, disk, balata ve diğer dorse yedek parçaları PORTER’ın kapsamlı ana üretim çeşitlerindendir. Esnek ve hızlı hizmet, kısa zamanda teslimat, onaylanmış kalite ve rekabetçi fiyat çizgisi PORTER’ı güvenilir ve başarılı çözüm ortağı yapan önemli özellikleridir.